DAHA İYİ DESTEK, DAHA İYİ HİZMET..

YENİ PROJELER, YENİ HEDEFLER..

Destekler

7/24 Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız ATÜ Duty Free ile 7/24 hizmet seviyesinde anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Evyapport firması ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2018 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Dimes firması ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2018 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Dydo Drinco ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2018 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Della Gıda ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Eksim Holding bünyesinde bulunan Dicle Elektrik, Dicle Elektrik Pazarlama ve Dicle Elektrik Yatırım firmaları ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız İsken Enerji ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2018 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Mavidağ ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2017 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Nobel İlaç ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Otokar ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Yıllık Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2018 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Saka Su ile yıllık destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Günlük Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız SASA ile günlük destek anlaşmamız bulunmaktadır.

7/24 Hizmet Anlaşması

İnsan Kaynakları süreçleri üzerine 2016 yılı itibariyle danışmanlık hizmeti vermeye başladığımız Unifree ile 7/24 hizmet seviyesinde anlaşmamız bulunmaktadır.

Bakım Destek Anlaşması

Rönesans İnşaat Yurt Dışı projeleri bordro lokalizasyon destek hizmetleri için bakım destek anlaşmamız bulunmaktadır.

Ülkeler

  • Cezayir
  • Gabon
  • Mozambik
  • Nijerya